O nas 19 lutego 2017

Na blogu Gry o Milion poruszamy tematy dotyczące: finansów osobistych, jak zarabiać pieniądze, jak oszczędzać, budżet domowy, jak inwestować oraz związane z filozofią sukcesu i rozwojem osobistym.

 

 

Gra o Milion

Dawno temu mój mentor zapytał mnie, co chciałbym w życiu osiągnąć. Odpowiedziałem: duży dom, szybki samochód i kupę forsy. Zamyślił się i po chwili zapytał: ale co chcesz naprawdę osiągnąć. Zaczerwieniłem się i zamilkłem. Po dłuższej chwili wypaliłem: Chcę zostawić po sobie świat lepszym, niż go zastałem. Chcę pokazać ludziom, jak wieść szczęśliwe i zamożne życie. Mentor lekko się uśmiechnął i pokiwał z zadowoleniem głową.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zmienimy całego świata. Ale jeśli pokażemy 35 tysiącom ludzi, jak wieść szczęśliwe i zamożne życie, to zakładając, że każdy ma tylko 7 dobrych znajomych, polepszymy los przynajmniej ćwierć miliona osób.

I to właśnie chcemy osiągnąć.

Fryderyk Karzełek
I zespół Gry o Milion.

 


Projekt „Gra o Milion” to największe przedsięwzięcie w Polsce z zakresu edukacji finansowej i rozwoju osobistego. To wielopłaszczyznowe wydarzenie, w którym uczestniczą:

PROjektant Przyszłości to pierwsze tego typu narzędzie on-line na polskim rynku edukacyjnym, dające możliwość rozwoju osobistego, a wraz z nim systematycznego podnoszenia swoich kwalifikacji podczas wielotygodniowych cykli szkoleniowych.


Gra EURO CASH powstała po to, aby przez symulację rzeczywistego działania, każdy mógł nauczyć się jak na własną rękę osiągnąć wolność finansową, tak jak robią to ludzie bogaci. Dzięki tej grze skutecznie wykształcisz w sobie dobre nawyki inwestorskie, które pozwolą ci pomnażać swój majątek w nieskończoność. Nie wierzysz? Spróbuj!

eurocash-gra-kluby-eurocash


Istnieje już ponad 31 licencjonowanych Klubów EURO CASH w całej Polsce. Znajdź swój klub, przyjdź na bezpłatne zajęcia, poznaj ludzi, zdobądź wiedzę, przeżyj niezapomniane chwile w gronie ludzi, którzy szukają odpowiedzi na te same pytania co ty!


 

Patronat nad całościowym projektem „Gry o Milion” sprawuje Heksagon Sp. z o.o. Firma szkoleniowo-cachingowa.
Od początku działalności staramy się dostarczać szkolenia dla każdego z w/w obszarów, aby w pełni sprostać potrzebom naszych Klientów. Zgodnie z wdrażaną przez siebie filozofią rozwoju, cały czas idziemy naprzód: zmieniamy, poprawiamy, weryfikujemy, ulepszamy.
Dzięki temu możemy zaproponować Ci unikatowe programy szkoleniowe, poparte nieustannie aktualizowaną wiedzą. Współpracujemy z wieloma wybitnymi i wyjątkowymi ludźmi. Pragniemy cały czas zdobywać wiedzę, by móc ją przekazywać dalej. W naszych programach realizujemy autorską koncepcję Fryderyka Karzełka „Heksagonu Szczęścia” – balansu pomiędzy sześcioma najważniejszymi obszarami naszego życia:

heksagon_szczesciaCiekawy wpis? Podziel się z innymi