Nasi Eksperci 21 lutego 2017

Fryderyk-Karzelek-gra-o-milion-eurocash

Fryderyk Karzełek

www.fryderyk-karzelek.pl

Sprawny finansista i ceniony money coach.
Od wielu lat z powodzeniem zarządza kilkoma spółkami sektora finansowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer. Inwestor, przedsiębiorca, mentor, twórca projektu „Gra o Milion.”
Przeszkolił niemal 10 tysięcy osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.

 


Magdalena-Balcerzak-gra-o-milion-eurocash

Magdalena Balcerzak

Przedsiębiorca, prezes Heksagon Sp. z o.o., współtwórczyni Gry Euro Cash.

 


Piotr Bibrzycki-gra-o-milion-eurocash

Piotr Bibrzycki

Analityk,Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, prezes ECIF. Od roku 2008 stale związany z branżą szkoleniową – prowadził szereg kursów przygotowujących do egzaminu maklerskiego oraz wiele szkoleń z zakresu finansów. Autor vloga „Finanse zza kierownicy”.

 


Grzegorz Turniak-gra-o-milion-eurocash

Grzegorz Turniak

Trener networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. Certyfikowany konsultant OD Institute Ohio, nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College), oraz certyfikowany coach International Coaching Community. Był prezesem m.in. firmy BNI Polska, The Top Careers Club, HR Sector Sales Manager – SAP Polska, Managing Director – Neumann Management Institute. Współautor książek: “Alchemia Kariery”, “Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują” i “Praktyczny poradnik networkingu”.

 


Marcin Kądziołka-gra-o-milion-eurocash

Marcin Kądziołka

Przedsiębiorca, pasjonat internetu i nowoczesnych technologii. Swoją pierwszą firmę otworzył w 2000 roku, będąc jeszcze na studiach. Od 12 lat związany z rynkiem e-commerce w Polsce, obecnie Prezes Zarządu Złote Myśli Sp. z o.o. – największego wydawnictwa elektroniczne w Polsce. Uwielbia budować organizacje i pomagać ludziom odkrywać ich prawdziwy potencjał.

 


Adam Grzesik-gra-o-milion-eurocash

Adam Grzesik

Konsultant biznesowy. Przeszedł drogę od przedstawiciela handlowego w Cadbury Wedel do Dyrektora Generalnego MR w Tradis (obecnie Eurocash – największej firmy dystrybucji spożywczej w Polsce). W wieku 36 lat zrozumiał, że chcę pracować dla siebie i założył swoją pierwszą bardzo zyskowną firmę. Obecnie jest właścicielem firmy konsultingowej Biznes MBA, która poprzez szkolenia stacjonarne, online i konsultacje Pomaga Budować Zyskowne Firmy. Przeszkolił ponad 6 000 osób i udzielił konsultacji prawie 100 firmom. Ale najważniejsze jest to, że jego klienci po prostu zarabiają i mają czas na życie.

 


Sebastian Kotow-gra-o-milion-eurocash

Sebastian Kotow

Psycholog biznesu, wykładowca MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz ekspert z zakresu marketingu oraz zarządzania. Od ponad 15 lat prowadzi wykłady biznesowe i wystąpienia. Na co dzień występuje na konferencjach, seminariach i zamkniętych kongresach dla firm, a grono jego odbiorców to ponad 50 tys. osób z 70 krajów. Był prelegentem na seminariach u boku m.in. prof. Roberta Cialdiniego Briana Tracy, Stephena M.R. Coveya, Davida Allena. Współautor wraz z Brianem Tracy dwóch książek: „Ty postaw na zmianę, my pokażemy ci, jak jej dokonać” oraz „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę”.

 


Sławomir Luter-gra-o-milion-eurocash

Sławomir Luter

Mówca oraz coach. Specjalizuje się w wystąpieniach na żywo i eventach motywacyjnych. Właściciel Luter Learning System. W ciągu dwóch lat w jego zespołach biznesowych działało ponad 14 tys. osób. Na co dzień współpracuje z korporacjami, działami szkoleniowymi, HR oraz sportowcami. Jego wiedza w 100% poparta jest osobistymi przeżyciami i doświadczeniem. Autor książki „Zburzę ten mur” oraz programów rozwojowych.

 


Marcin Osman-gra-o-milion-eurocash

Marcin Osman

Przedsiębiorca, szkoleniowiec, podróżnik. Realizuje projekty biznesowe dla największych marek oraz prowadzi doradztwo strategiczne dla top management największych polskich brandów. Autor książki „Biznes Ci ucieka” oraz współautor „Przedsiębiorcy w podróży”.

 


Kamil Partyka-gra-o-milion-eurocash

Kamil Partyka

Trader, Twórca programu FRAKTAL TRADER. Certyfikowany ekspert w doborze produktów finansowych – European Financial Guide z 10-letnim doświadczeniem na rynkach kapitałowych. Autor programów i szkoleń finansowo – inwestycyjnych.

 


Piotr Michalak-gra-o-milion-eurocash

Piotr Michalak

Prezes zarządu i współwłaściciel holdingu firm Strategie Rozwoju sp. z o.o., Netesc sp. z o.o. i Ententa LTD, które zajmują się doradztwem strategicznym dla biznesu. Jego celem jest prowadzenie przedsiębiorców do zwiększenia dochodów swoich firm i rozwoju tak, aby stali się osobami spełnionymi. Odważnie mówi o wartościach w biznesie i pokazuje ich przełożenie na korzyści finansowe. Stworzył najbardziej zaawansowany program rozwoju firm w Polsce: „Akademię Biznesu Piotra Michalaka”, która gwarantuje podwojenie dochodu w firmie uczestnika. Przemawia do dużych grup właścicieli małych i dużych firm, zarządów oraz menedżerów na tematy związane z przywództwem, myśleniem strategicznym, zarządzaniem, organizacją, psychologią, marketingiem i sprzedażą, przynosząc natychmiastowe zmiany i długofalowe rezultaty. Napisał dwie książki o marketingu i stworzył 8 rozbudowanych programów rozwoju dla przedsiębiorców i menedżerów. W ramach działalności społecznej powołał do życia fundację oraz studia podyplomowe Leadership MBA w Warszawie.

 


Karolina Malicka-gra-o-milion-eurocash

Karolina Malicka

Inspektor Nadzoru Budowlanego, specjalistka ds. inwestycji budowlanych. Manager Projektów Budowlanych i Inwestycyjnych.

 

& INNI

Ciekawy wpis? Podziel się z innymi