„Jak zwiększać dochód” Tomasz Damian i Fryderyk Karzełek – video 23 maja 2018

Tomasz Damian – Ekspert w e-marketingu, bloger, sprzedawca, który całym swoim jestestwem udowadnia, że biznes coraz bardziej przenosi się do sieci. Tomek odpowie na pytanie: ” Jak zwiększać dochody?”

 

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że największa przeszkoda w osiągnięciu stabilizacji finansowej, a potem finansowej wolności, tkwi w nas samych. Stanowią ją przyswojone i powielane stereotypy w myśleniu o pieniądzach. Tkwimy w pułapce usprawiedliwiania się z naszej niemożności osiągnięcia pożądanego statusu finansowego, przyjmując że pieniądz i jego posiadanie jest czymś co najmniej podejrzanym, a ludziom zamożnym nie można ufać. Podejmij wyzwanie i zrób coś z tym!

http://akcje.graomilion.pl/wyzwanie-ksiazka/ Zapisz się na Wyzwanie i odbierz moją książkę za 1zł !

pozdrawiam

Fryderyk Karzełek

Autor wpisu: GM-blog


Ciekawy wpis? Podziel się z innymi

Twoja opinia

You must be logged in to post a comment.

Fryderyk Karzelek-min

JAK BUDOWAĆ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ

 

Zapisz się na najbliższy webinar live Fryderyka Karzełka "Jak budować wolność finansową".


Osobisty program szkoleniowy multimilionera i mentora Fryderyka Karzełka.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heksagon Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 29 40-085 Katowice, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

Gratulacje! Sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź zapisanie się. Link do webinaru wyślemy do Ciebie w dniu webinaru. Do usłyszenia ;-)